-33%
Effen Gele gevoerde leren slofjes
Gele gevoerde slofjes
Heerlijke extra warme slofjes, ideaal voor de koude maanden. De gele gevoerde effen slofjes, leuk voor jongens én meisjes. Ze zijn gemaakt van soepel leer. Suede zool voor extra grip en elastiek in de zoom zodat de slofjes goed aanblijven zitten.
Op leren slofjes kunnen kindjes het beste leren staan en lopen. Door de flexibele zool leert een kindje goed grip te zoeken en ontwikkelen de voeten zich het best. Daarnaast is het voor de eerste stapjes perfect dat ze niet uitglijden. En niet geheel onbelangrijk, ze zijn super leuk ook!
Deze slofjes zijn geheel van leer gemaakt voor optimaal comfort en duurzaamheid.
Kijk hier voor informatie over de juiste maat.
Klanten kochten ook
-30%
Effen bos Groene leren slofjesDeze effen bos / mos groene slofjes zijn gemaakt van soepel leer en blijven goed aanzitten.
€ 21,50 € 15,00- Sokjes met grip hamster met streepjes
Antislip voor optimale grip!Leuke en goede kwaliteit sokken met antislip eronder.
€ 2,50 - Sokjes met grip grijs met sterren
Antislip voor optimale grip!Leuke en goede kwaliteit sokken met antislip eronder.
€ 2,50 -30%
Flamingo slofjesGroene slofjes met roze flamingo's. De slof heeft een suede zool. Hierdoor heb je goede grip op gladde vloeren.
€ 21,50 € 15,00- Sokjes met grip kikkers
Antislip voor optimale grip!Leuke en goede kwaliteit sokken met antislip eronder.
€ 2,50